درباره من

من اصغر حنفی هستم که تقریبا 10 سالی میشه که بیشتر از دوستان و حتی خانواده ام با نرم افزارهای معماری وقت می گذرونم.اگر دنبال این هستید که ماحصل تجربیات و آزمون و خطاهای من و دیگران استفاده کنید،در بهترین جای ممکن هستید چون من همه تلاشم رو میکنم تا بتونم خورده دانش و تجربیاتم رو با شما در کوتاه ترین زمان و البته ساده ترین روش ممکن به اشتراک بزارم.

آدرس پستی:

اسپانیا،مالاگا،ماربیا لوس پینوس د آلوها

Spain, Málaga, Marbella Los Pinos de Aloha

وب سایت:
ایمیل:

ac_hanafi@yahoo.com

info@visualstation.ir

تلگرام:
Phone:

51 41 39 603 0034

ماموریت و بیوگرافی

من تقریبا ۱۰ هست که کار شبیه سازی انجام میدهم و ۸ سال هست که بطور حرفه ای این کارو انجام میدهم. سالهای اول فعالیت بیشترین شبیه سازیهای من برای داخل ایران بود ولی در این اواخر حدود سه سال هست که برای خارج از ایران کار میکنم تا اینکه از من دعوت به عمل آمد که برای یک شرکت در اسپانیا کار کنم که منو دعوت کردن و من الان حدود دوسال مشغول به شبیه سازی در این شرکت هستم به اسم نیکیتا استودیو. به جزء همکاری با این شرکت خودم در دنیایی مجازی کار میگیرم و شبیه سازی انجام میدهم که شامل کشورهایی چون فیلیپین،سنگاپور،روسیه،پرو،مراکش،سوئد،اسپانیا و اکوادور میشود که تا الان من باهاشون همکاری کردم.
در کنار این ۸ سال که بطور حرفه ای کارو جدی گرفتم به مدت ۶ سال هست که تدریس رو هم انجام دادم و تا به امروز تعداد دانشجوهای بنده از ۱۳۰۰ نفر هم گذشته و تعداد این دانشجوها هروز و هروز بیشتر میشود و این اتفاق برای بنده یک موفقیت یک افتخار محسوب می شود و از تمام کسانی که به بنده اعتماد کردن مچکر هستم.
وظیفه بنده در قبال شما دوستانی که قرار هست وارد این عرصه بشید چی هست. من همیشه به سختی پول درآوردم تا اینکه با دنیایی شبیه سازی آشنا شدم و راه خودمو پیدا کردم و از اینجایی که الان هستم واقعا راضی هستم و از خدای خودم تشکر میکنم. وظیفه من این هست که این هنر رو به شما عزیزان یاد بدهم به بهترین شکل و بهترین نوع آموزش ولی با کمترین هزینه، خیلی از دوستانی که با بنده همکاری میکنن و یا دانشجوهایی که از بنده دوره آموزشی تهیه کردن یک سوال مشترک دارن که میگن چرا این همه دوره های آموزشی شما ارزان تر از همه هست و من در جواب به کسانی که این سوال رو میکنن فقط یک جواب دارم که من شغلم شبیه سازی هست و درآمدی که از این شغل دارم برام کافی هست و دلیلی نمیبینم که بخوام پکهای آموزشی رو با مبالغ بالاتر عرضه کنم من به بهترین شکل تدریس کرده ام و بهترین پروژه هایی رو داخل پک آموزش داده ام که بتونم کمک کوچکی کنم به دوستانی که قرار هست وارد این شغل و عرصه بشن و کسب درآمد داشته باشن.
باران باش و ببار مپرس کاسهای خالی از آن کیست.

ارسال پیغام